Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, 4i veľkometrážny byt, novostavba Gloria, parking, BA II

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
135 m2
Celková plocha
145 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
12.04.2016
Aktualizované
17.05.2018
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Predáme veľkometrážny luxusne vybavený a čiastočne zariadený 4-izbový byt v novostavbe Glória s pekným výhľadom, širšie centrum, Bratislava- Ružinov

Tento krásny a kvalitný byt má spolu výmeru 145,40 m2 vrátane balkónu a loggie. Prináleží k nemu na užívanie aj podzemná uzamykateľná garáž.

Svojmu novému majiteľovi ponúkne bezpečné a kvalitné bývanie na najvyššej úrovni. Veľká vstupná chodba prechádza do mimoriadne priestrannej obývačky spojenej s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenským kútom. V prednej časti bytu sa nachádza aj samostatné WC s umývadlom a veľký šatník. Tri samostatné izby v zadnej časti bytu sú zariadené ako spálňa, detská izba a hosťovská izba Z každej izby a tak isto i z obývacej izby je vstup na jeden z balkónov. Veľká kúpeľňa ponúka 2 umývadlá, sprchový kút s tryskami a bidet. V celom byte sú špeciálne nátery- benátske štuky, luxusné osvetlenie a klimatizácia.

Byt sa nachádza vo vchode s non-stop strážnou službou/recepciou. Všetka občianska vybavenosť sa nachádza v priamom okolí a je dostupná peši. predovšetkým populárne trhovisko a Štrkovecké jazero.