Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj areálu - pozemkov Malé Pálenisko I., BA - Nivy 5078 m2

  • Pozemky, Predaj, Bratislava II, Ružinov, Nivy | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Malé pálenisko I.
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
10.07.2022
Aktualizované
10.07.2022
Cena 200,00 €/m2
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Prom real ponúka na predaj pozemky o rozlohe celkom 5 078 m2 určené na výstavbu v katastrálnom území BA-Nivy časť Malé Pálenisko I. v blízkosti Malého Dunaja s vybudovanou hrádzou. V lokalite sa nachádzajú rodinné domy a chaty so záhradkami. Prístupové cesty sú vybudované a nachádzajú sa tu kompletné inžinierske siete.

V súčasnosti sú pozemky ako uzavretý areál, kde sa nachádza výrobná hala s rozlohou 183 m2, staršia hala s rozlohou 803 m2, menšia administratívna budova so zastavanou plochou 49 m2 a menší sklad s rozlohou 32 m2. Ostatné plochy sú vedené ako "záhrada" a podľa územného plánu je prioritné funkčné využitie územia "Občianska vybavenosť celomestského a nadmestského významu", pričom ide o územie definované ako rozvojové územie mesta, v ktorom územný plán navrhuje novú výstavbu na doteraz nezastavaných plochách, zásadnú zmenu funkčného využitia, zmenu spôsobu zástavby veľkého rozsahu.

Pozemok je vhodný napríklad aj na výstavbu ubytovacích zariadení, resp. obytných domov.

Kompletná územno-plánovacia informácia je k dispozícii na vyžiadanie.

Informácie o cene poskytneme v realitnej kancelárii u zodpovedného makléra: Ing. Andrea Stránska, 0905 637 376.