Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom garáže v garážovom dome, Mraziarenská ul., BA II. Ružinov - Nivy.

  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava II, Ružinov | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava II, Ružinov | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Prenájom, Bratislava II, Ružinov | pic. 1
Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Mraziarenská
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Celková plocha
16 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.10.2020
Aktualizované
13.10.2020
Cena 100,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom garáž s elektr. prípojkou v garážovom dome, Mraziarenská ul., BA II. Ružinov - Nivy. Garáž 16m2 v garážovom dome s vlastnou uzamykateľnou bránou na diaľkové ovládanie so samostatným elektromerom. Vstup do garážového domu taktiež na diaľkové ovládanie. Cena: 100.-€/ mesiac vrátane energií. V prípade, ak ste platca DPH pripočítava sa k cene aj DPH.  Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 nostridyven@gmail.com