Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM: Showroom 400m2, Miletičova/Trnavská ul., PARKOVANIE!!!

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Miletičova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
01.08.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 6,00 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory typu predajňa/sklad/showroom v lokalite Bratislava-Ružinov, križovatka Miletičova/Trnavská ul.

Plocha: úžitková 400m2. Pozostáva z 3 väčších miestností, možnosť rozdelenia na menšie plochy, možnosť prenájmu časti celkovej plochy. Vynikajúca voľba pre e-shop, sklad a výdajňu.

Parkovacie miesta pre zákazníkov pred budovou! 

Kompletná rekonštrukcia, obslužný pult, výstavné kóje, kancelárie, toalety, dva vchody. Voľné okamžite. Províziu neplatíte. Cena 6€/m2/mesiac.