Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Andrea Stránska maklér
Ing. Andrea Stránska
stranska@promreal.sk
0905637376

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchodných priestorov pri Galvaniho dvory 83 m2

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Na križovatkách
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
83 m2
Celková plocha
83 m2
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
08.08.2022
Cena 12,00 €
Ing. Andrea Stránska Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Prenájom obchodných priestorov pri Galvaniho dvore!

Realitná kancelária Prom real ponúka na prenájom nebytový priestor v rámci polyfunkčného domu v Bratislave – Ružinov vo výmere 83,26 m2 vo výbornej lokalite Na križovatkách hneď pri Galvaniho dvoroch. Priestory sú klimatizované, dostupné z ulice s presklenými dverami a je možné si k nim prenajať parkovacie miesta priamo pred vchodom.

Poloha tohto priestoru je ideálna na poskytovanie rôznych služieb (napr. kozmetika, kaderníctvo, masáže a podobne), prípadne ako ordinácia pre lekára, aj ako sídlo spoločnosti alebo obchod.

Dispozícia priestoru:
* samostatný vstup s recepciou, z chodby je vstup do dvoch oddelených priestorov vybavených klimatizáciou a vzduchotechnikou (bez okna, boli využívané ako kozmetika resp. pedikúra, masáže), tretí otvorený priestor je s dvoma oknami a prechodom do malej kuchynky (zázemie). Všetky priestory majú zo spoločnej chodby k dispozícii kúpeľňu s toaletou a saunou.
*v prípade záujmu možnosť si prenajať komplet celý nebytový priestor 106,26 m2.

Výhody:
* 10 ročná stavba vo veľmi dobrej kondícii (novostavba)
* výborná dostupnosť s možnosťou parkovania priamo pred vchodom
* priestory sú klimatizované a nízkymi energetickými nákladmi (platí sa presne podľa meračov)
* poloha – klientela z polyfunkčného domu, neďaleko LIDL a hneď pri bytových domoch Galvaniho dvory.

CENA NÁJMU : 12,- EUR/m2/mesiac + energie zálohová platba 3,- EUR/m2/mesiac

Cena nájmu parkovacieho miesta: 50,- EUR/1 miesto/ mesiac.

K cene bude pripočítaná DPH podľa zákona o DPH.

Ak Vás ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií kontaktujte realitného špecialistu Ing. Andrea Stránska, tel:. 0905 637 376, mail: stranska@promreal.sk