Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – obchodný priestor na frekventovanom mieste, Dulovo námestie

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Dulovo námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
108 m2
Celková plocha
108 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
29.03.2022
Aktualizované
31.05.2022
Cena 1 500,00 €
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na prenájom nezariadený obchodný priestor na frekventovanom mieste v širšom centre mesta, Dulovo námestie. Jeho celková výmera je 108 m2.

[red]POPIS[/red]

[red]Dispozícia:[/red] priestor pozostáva z predajného priestoru s výkladmi do ulice, troch priechodných menších miestností vzadu so zásobovacím vstupom z vnútrobloku a dvoch WC s umývadlami.

[red]VYBAVENIE[/red]

Priestor sa prenajíma nezariadený. V jednej s miestností je zabudované odsávanie. Priestor je napojený na centrálne vykurovanie bytového domu /merače/.

[red]CENA:[/red]

1.500,- €/ mesiac + prevádzkové náklady 150,- €/ mesiac + elektrina podľa spotreby
TOPPONUKA