Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 724 m² kancelárskych priestorov v Bratislave na Trnavskej ceste

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
724 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.10.2019
Aktualizované
09.05.2023
Cena 10,50 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na rozhraní Ružinov – Nové Mesto. Nachádzajú sa na 1.p. o výmere 110  m2 a 42 m2 , na 2.p. o výmere 370 m2, na 5.p. o výmere 160 m2 a 42 m2. Všetky sú dostupné výťahom. Kuchynka a WC sú v spoločných priestoroch  Priestory sú vyhrievané a aj chladené systémom fancoile, internet je cez optický kábel (internetový provider – Rainside). Prístup do budovy je 24/7, od 5:00 do 21:00 hod. cez recepciu, mimo tohto času prostredníctvom elektronickej karty. Cena: 10,50 €/m2/mesiac + DPH + služby a energie 3,32 €/m²/mesiac + DPH. Dohoda s prenajímateľom za istých podmienok možná. Províziu neplatíte.