Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 865 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Obchodný priestor 435m2 Grand House, Záhradnícka 95, Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Zahradnicka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
453 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.01.2021
Aktualizované
19.02.2021
Cena 10,00 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory, Bratislava-Ružinov, Záhradnícka 95. Plocha: úžitková 453m2. Posledná prevádzka - pobočka banky. Vhodné ako predajňa, priestory pre školiace a marketingové aktivity, fitness štúdio, reštaurácia, tanečná škola, atd. V objekte sa nachádya Billa,  lekáreň, predajňa elektro, pizzeria, svadobné štúdio, Radošinské divadlo. Cena 10 €/m2/mesiac + zálohy za služby a energie 3€/m2/mesiac + DPH. Voľné okamžite. Províziu neplatíte!