Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 878 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom, obchodné priestory vo výbornej lokalite, Prievozská

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Prievozská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
900 m2
Celková plocha
900 m2
Pridané
28.04.2017
Aktualizované
01.07.2018
Cena 8,00 €/m2
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

NA PRENÁJOM veľké obchodné priestory na Prievozskej ulici v Ružinove, BA II.

Rozloha: 900 m2.

Charakteristika:
Celková ponúkaná plocha je 900 m2 + galéria.
Haly sú vysoké cca 5 m, hala má po obvode poschodie.

Priestory sú stále v povedomí zákazníkov ako predajňa elektroniky. Výhodou je, že v blízkom okolí sa nenachádza žiadna konkurenčná predajňa.
Na objekte sú umiestnené reklamné plochy, ktoré sú veľmi dobre viditeľné od cesty na Prievozskej ulici, ktorá je hlavným ťahom z ako aj do mesta.

Dispozícia: Jedná sa o naozaj priestranné priestory s viacerými sociálnymi zariadeniami, s vlastnou kuchynkou, vlastnou rozvodovňou, s viacerými priestrannými kanceláriami, s 2 - vstupmi z prednej strany od Prievozskej ulice.
Zo zadnej časti budovy je súkromný dvor, z ktorého je možnosť zásobovania a parkovania nákladných vozidiel. Na pozemku sa taktiež nachádza i vlastné vyhradené parkovanie pre zákazníkov.

Lokalita:
Ponúkané priestory sa nachádzajú v širšom centre mesta. Objekt je veľmi dobre prístupný z centra mesta (z Prievozskej ul.) a nachádza sa v blízkosti diaľničného zjazdu z Prístavného mosta. Lokalita je prístupná autom i MHD.

Cena prenájmu: 8 EUR/m2/