Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS-NÁJOM, jedinečný priestor gastro prevádzky v Nivy Centrum

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Mlynské nivy
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
325 m2
Celková plocha
325 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
15.06.2022
Cena 6 051,00 €/mes.
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na prenájom, jedinečná gastro prevádzka v lukratívnom a dlho očakávanom lifestylovom projekte OC Nivy. Prenájom je formou odstúpenia výnimočnej nájomnej zmluvy a celého nadštandardného zariadenia priestoru a kuchyne za odplatu, čo však ponuka novému klientovi možnosť plynule prevziať zabehnutú a kvalitnú prevádzku s terasami v celkovej výmere až takmer 325m2. Unikátne Nivy Centrum, ponuka veľa možnosti komplexného strávenia voľného aj pracovného času, čím získava neustály prísun nových potenciálnych zákazníkov aj pre výnimočnú gastro prevádzku.
"Na Nivách nájdete bohatý mix obchodov a služieb, autobusovú stanicu letiskového štandardu a celoročnú tržnicu. To všetko pod verejne prístupnou zelenou strechou, ktorá bude určená pre malých aj veľkých a plná možností pre aktívny oddych a relax, šport, či prácu v náručí príjemnej zelene."
Zelená strecha ponúka možnosť odbehnúť si na piknik, na rande, alebo tri kolá na bežeckej dráhe. Tiež Vás úž čaká komunitná záhradka, zóny na cvičenie, gril, detské ihriská aj hotel pre chrobáčiky a veľa veľa zelene.
Autobusová stanica je jediné miesto, odkiaľ sa autobusom dostanete nielen do všetkých zákutí Slovenska, ale aj do zahraničia. Hurá! A konečne stanica, na ktorej aj čakanie bude radosť. Teraz cestujete na vaše obľúbené miesta z novej stanice.
Tržnica dáva na výber nákup lokálnych potravín, alebo si doprajte chutné špeciality domácej aj svetovej kuchyne.
Nivy vám ponúknu to najlepšie na jednom mieste.
TOPPONUKA