Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory 17m2, Koceľova ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Koceľova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
17 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.03.2017
Aktualizované
28.11.2022
Cena 8,50 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory, Bratislava-Ružinov, Koceľova. Plocha: úžitková 17m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 4. Podlaha: koberec. Okná: plastové, otvárateľné. Toalety a kuchynka na chodbe. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia(2016). Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: telefón, internet(v cene), klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, kamerovým systémom. Štrukturovaná kabeláž. Parkovanie: areál objektu. Stravovanie a služby MHD v blízkom okolí. Cena 8,50 €/m2/mesiac + služby a energie 5 €/m2/mesiac. Voľné okamžite. Províziu neplatíte.