Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárie pripravené uspokojiť potreby nájomníkov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Gagarinova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
366 m2
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.04.2018
Aktualizované
13.09.2019
Cena 9,00 €/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kancelárske priestory o veľkosti 359,8 m². Nachádzajú sa na 1. poschodí a možno ich upraviť podľa potrieb a požiadaviek klienta. Pozostávajú z troch kancelárii, otvoreného cca 130 m2 priestoru s oknami orientovanými na južnú, západnú a východnú stranu. V prípade požiadavky ho možno oddeliť priečkou a vytvoriť tak dva autonómne celky so samostatnými vstupmi. Na poschodí je k dispozícii kuchynka, technický kút, sklad s náradím na upratovanie, pánske a dámske WC. Do budovy sa vchádza cez vstupnú halu, z ktorej vedie schodisko a výťah na jednotlivé podlažia. V ponuke sú aj platené parkovacie miesta pre MV, 30,- €/auto/mesiac

Výška nájmu: 9,00 Eur/m2/mesiac, ceny za energie a služby a správu (okrem elektrickej energie) sa pohybujú v rozmedzí 1,4 až 2 €/m2/mesiac (bude im fakturovaná skutočná výška nákladov, ktorú si môžu overiť v dokladoch prenajímateľa). Elektrická energia im bude fakturovaná v skutočnej cene (1:1).