Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 542 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelária v novostavbe v lokalite Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Trnavská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
84 m2
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.01.2018
Aktualizované
13.03.2018
Cena 900,00 €/mes.
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom na Trnavskej ulici (mestská časť Bratislava-Ružinov) v novostavbe moderné kancelárske priestory s úžitkovou plochou 84m2. Nachádzajú sa na 2. poschodí s výťahom. Súčasťou jednej "bunky" sú dve kancelárie, kuchynský a sprchovací kút, samostatné WC. pri samostatnej kancelárii je kuchynka a toaleta na spoločnej chodbe. Pochôdznu plochu pokrýva plávajúca podlaha, tepelnú pohodu zabezpečujú plastové okná, centrálne kúrenie a klimatizácia. V kancelárii je k dispozícii: telefón, káblová televízia, internet. Objekt, zabezpečuje strážna služba. Cena nájmu jedného priestoru  je 900, €/mesiac + energie bez DPH.