Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Ngová
ngova@karinpartners.sk
0915 475 895

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

KOMERČNÝ PRIESTOR S VLASTNÝM SKLADOM | Ružinov, 180m2

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Záhradnícka
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
09.10.2023
Aktualizované
29.05.2024
Michaela Ngová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 475 895

Popis nehnutelnosti

Dokonalé zázemie officu je také, ktoré rastie spolu s vami. Bratislava sa čoraz viac stáva sídlom väčšieho počtu lokálnych a medzinárodných firiem a podnikateľov. Kúpa priestorov v Bratislave, najmä pri výhodnej cene je z hľadiska výnosu často atraktívnejšia ako investícia do kúpy bytu či domu.
Ponúkame na predaj moderné priestory v Ružinove, v známej budove, ktorá je vysoká 100 metrov a nachádza sa na Záhradníckej ulici.
Kúpa nehnuteľnosti daného typu v Bratislave je zaujímavou investíciou, či už budete priestory užívať pre vlastné-firemné potreby alebo ich budete prenajímať.

PRIESTORY: Úžitková plocha nebytového priestoru je 141,74m2 + 37,81m2 skladové priestory, ktoré boli využívané na archiváciu dokumentov. Priestor je vybavený štandardom, vrátane sanity, kuchynky a vstavaných skríň.

DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, toaleta s kúpeľňou, kuchyňka, open space priestor, samostatná kancelária

PARKOVANIE: Verejné parkovanie v okolí bytového domu.

MESAČNÉ NÁKLADY, vrátane fond opráv: 430€/mes.
KONEČNÁ CENA: 370.000,-€ + DPH

LOKALITA:
Glória je obytná budova v Bratislave s niekoľkými bytovými jednotkami. Je vysoká 100,1 metrov a nachádza sa na Záhradníckej ulici v Ružinove neďaleko ružinovskej štvrti Rozadol.
Záhradnícka ulica v Bratislave spája mestskú časť Starého Mesto a Ružinov.
Biznis v hlavnom meste vyžaduje miesto pre vaše zázemie firmy. Miesto s ľahkou dostupnosťou, čisté a nové priestory či príjemný pocit z prvého dojmu, keď klient vstúpi do vašich dverí.