Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 429 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Liliana Čerteková
liliana@mgreal.sk
0907417900

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelársky celok 139m2 Lake Building, Drieňová ul., Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Drieňová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
139 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
23.08.2023
Cena 9,90 €/m2/mes.
Mgr. Liliana Čerteková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, Bratislava-Ružinov, Drieňová ul., budova Lake Building. Samostatná administratívna jednotka 139,6m2 na prízemí pri recepcii, jednoduchý prístup. 2 kancelárie, zasadačka, serverovňa, vlastná kuchynka. Na chodbe spoločná kuchynka a toalety. Vybavenie: otvárateľné okná, klimatizácia, kamerový systém, štruktúrovaná kabeláž. Zabezpečenie alarmom a strážnou službou. Recepcia s prístupom do budovy 24/7. V okolí budovy vynikajúca občianska vybavenosť. Možnosť prenájmu parkovacieho státia, voľné parkovanie pre návštevy, bezproblémové parkovanie v okolí.  Bez zariadenia. Energeticý certifikát B. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, centrálna poloha s ľahkým napojením na obchvat. Cena 9,90 €/m2/mesiac + 5,30 €/m2/mesiac energie a služby  +  dph. Províziu neplatíte!