Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Adriana Buríková
adriana.burikova@artegos.eu
0950 861 583

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečná garsónka pri Štrkovci

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Drieňová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 350,00 €/mes.
Bc. Adriana Buríková Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0950 861 583

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom slnečnú garsónku (28m2) so samostatnou kuchynkou na Drieňovej ulici, situovanú pri Fonde národného majetku, 10minút do centra, výborná dostupnosť MHD na všetky smery, do 5minút Retro, Billa, Budúcnosť, v blízkosti jazero Kuchajda, Polus, Yeme... Byt je plne zariadený, rekonštruovaný, nová chladnička, práčka, zrkadlový Rolldor,  plávajúce podlahy, k dispozícii veľká 6m2 pivnica. Dom je zabezpečený bezpečnostnými zariadeniami, byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží (cca 2,5m nad zemou). Vhodný pre jednu osobu. Voľný ihneď.

Cena prenájmu je 350 Eur + 50Eur energie

Kontakt: Bc. Adriana Buriková, adriana.burikova@artegos.eu, tel.: 0950 861 583

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.