Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 082 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM priestranná Gars. Bencúrová Ružinov BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Bencúrova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
27.09.2020
Aktualizované
12.10.2020
Cena 400,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom nanovo zrekonštruovanú gars. v rodinnom dome ktorom sa nachádzajú ďalšie 3 nájomné byty. Garsónka je oddelená od ostatných bytov s vlastnou kúpeľňou a samostatným WC. Garsónka sa nachádza na prízemí v dvojposchodovom rodinnom dome. Garsónka je kompletne zariadená vrátane novo zakúpenej rolldor skrine, rozťahovacieho gauču a šikovne umiestneného televízoru, samozrejmosťou je taktiež plne vybavený kuchynský kút.\n
Skvelá občianska vybavenosť, 4min pešo od domu MHD zastávka smerujúca do centra mesta, tiché prostredie, školy a škôlky...\n
Kompletná cena vrátane internetu, energii a TV je 400.\n
Radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na 0951 165 717\n