Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 1 izba TRENČIANSKA v blízkosti Rozadol Ružinov BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Trenčianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
15 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.09.2020
Aktualizované
27.10.2020
Cena 320,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Hľadá sa milá spolubývajúca do novo zrekonštruovaného bytu Trenčianska / Bajkalská. Nepriechodná izba s veľkosťou 15 m2 je vybavená posteľou a matracom (po dohode môže byť aj rozťahovacia s úložným priestorom), veľkou novou šatníkovou skriňou a písacím stolíkom (izba č. 3 na plániku). Svetlo v izbe sa dá voliť teplé alebo studené podľa potreby. V celom byte je wi-fi a izba má naviac samostatnú prípojku na UPC. Na oknách sú nové žalúzie a sieťky proti hmyzu. V byte je zariadená kuchyňa s veľkou chladničkou a mrazničkou, kúpeľňa, oddelené WC, stôl pre 4 - 8 osôb, práčka a žehliace potreby.

V blízkosti do 200 m sa nachádzajú zástavky trolejbusov 201 a 209, autobusov 66 a 74, dve Slovnaft bike stanice a potraviny LIDL. Množstvo reštaurácii a kaviarni sa nachádza v neďalekom Rozadole cca 300 m. Business dom News and Media Holding (Pluska) je vzdialený cca 300 m, business centrá I-V asi 10 min. chôdze, rovnako ako električka č. 9 a ďalšie autobusy. Ekonomická univerzita je len 2 zastávky autobusom.

V byte už bývajú 2 príjemné dievčatá. Je možné priniesť si aj vlastný nábytok.

Cena vrátane energii a internetu je 320€.

Voľný ihneď.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717