Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
RNDr. Michal Sárkány maklér
RNDr. Michal Sárkány
michal@axisreal.sk
0908 998 938

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Pekný 1-izbový byt, BA II. Ružinov, Hrachová ulica

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Hrachová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
30 m2
Celková plocha
30 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
1
Pridané
06.05.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 324,00 €/mes.
RNDr. Michal Sárkány Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0908 998 938

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na prenájom PEKNÝ 1-izbový byt v lokalite Bratislava Ružinov na ulici Hrachová. Byt má celkovú výmeru 30 m2. Nachádza sa na 1. poschodí v MODERNOM a ZATEPLENOM rodinnom dome s vlastným plynovým kondenzačným kotlom a SÚKROMNOU ZÁHRADOU. Dispozícia bytu: izba prepojená s kuchyňou a jedálenským priestorom, kúpeľňa so sprchovým kútom a wc, chodba. Celý dom ako aj jeho okolie je strážené KAMEROVÝM SYSTÉMOM.

STAV BYTU:
NOVOSTAVBA bola skolaudovaná v roku 2012. V byte sú laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou, plastové okná s interiérovými žalúziami a bezpečnostné vchodové dvere. Súčasťou bytu je kuchyňa vybavená spotrebičmi (vstavaná chladnička, sklokeramická varná doska, elektrická rúra a digestor) a KLIMATIZÁCIA. Byt sa prenajíma NEZARIADENÝ. Vo fotografiách je zobrazená počítačová vizualizácia, ako je možné si byt zo strany nájomcu prípadne zariadiť.

PLATBY:
Mesačné nájomné je 324,- EUR + energie 108,- EUR. Pri podpise nájomnej zmluvy sa hradí nájomné za prvý nájomný mesiac vo výške 432,- EUR a kaucia vo výške 1.296,- EUR (kaucia bude vrátená pri ukončení nájmu). PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU NEPLATÍTE. Byt je voľný od 1.6.2022.

LOKALITA:
V blízkom okolí domu je VYNIKAJÚCA OBČIANSKA VYBAVENOSŤ, nakoľko do AVION SHOPPING PARKU cesta autom trvá iba 8 minút a do CENTRA MESTA 10 minút. Ľahké je aj napojenie na diaľničný obchvat. Priechod pre peších na Mierovú ulicu zas umožňuje jednoduchý prístup na MHD. Vo vzdialenosti 20 minút chôdze sa nachádza LESOPARK VRAKUŇA, ktorý ponúka možnosť športu a oddychu. Sú tu detské ihriská, cyklodráha, rozhľadňa a taktiež rameno Malého Dunaja.

/ PRENÁJOM / 1 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA II. RUŽINOV / HRACHOVÁ ULICA / NOVOSTAVBA / ZÁHRADA / KLIMATIZÁCIA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.