Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj  Herceg maklér
Juraj Herceg
jherceg@apartim.sk
0903408815

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Apartim sro prenajme veľký 1 izbový byt v Ružinove na Zálužickej ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Zálužická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Celková plocha
43 m2
Počet izieb
1
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
18.09.2023
Cena 550,00 €
Juraj Herceg Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Apartim s.r.o. prenajme veľký 1 izbový byt v Ružinove na Zálužickej ulici, s rozlohou 43 m2, nachádzajúci sa na prvom poschodí 6. poschodového bytového domu.

Pozostáva z veľkej vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obývacej izby, samostatného WC a kúpeľne.

V byte sú plastové okná, drevené parkety, menené interiérové dvere, kuchynská linka s voľne stojacim sporákom, chladnička, práčka, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, obývacia zostava, konferenčný stôl, dve postele, skriňa v chodbe.

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený a vybavený.

Je vhodný pre 1 osobu, maximálne pár. Len pre nefajčiarov, bez detí a domácich zvierat.

V blízkosti je výborná občianska vybavenosť a tiež dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta, ako aj na obchvat a diaľnicu.

Voľný ihneď.

Cena prenájmu je 550,- EUR/mes vrátane energií okrem internetu.
Pri podpise zmluvy treba uhradiť nájomné za daný mesiac, kauciu vo výške jedného nájmu a sprostredkovateľskú províziu vo výške 500,- EUR.

Kontakt:
Juraj Herceg
0903 408 815
www.apartim.sk
apartim@apartim.sk