Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 840 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Holod
holod@expisreal.sk
0951 165 717

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ Garsónka, Nezábudková, Ružinov, Bratislava, EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Nezábudková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
19 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.01.2021
Aktualizované
14.01.2021
Tomáš Holod Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0951 165 717

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj krásne nanovo zrekonštruovanú garsónku vo výbornej lokalite na ulici Nezábudková , v Ružinove .Garsónka sa nachádza na šiestom poschodí z ktorého je skvelý výhľad do zelene, v bytovom dome je plánovaná výmena výťahu (mala by sa uskutočniť budúci rok). Byt je vhodný ako investícia, táto lokalita je veľmi vyžiadavaná a nie raz sme na ňu mali doslova poradovník. Samozrejme je vhodný aj na bývanie a večerný oddych po dlho strávenom dni v práci. 

Túto zimu prešiel tento byt čerstvou rekonštrukciou kúpeľne a v lete prešiel kompletnou rekonštrukciou obývacej časti, samozrejme bol zakúpený aj nový nábytok a spotrebiče.

Celková výmera bytu je 19m2.

Lokalita ponúka množstvo možností, v blízkosti je obchodný dom RETRO, MHD zastávka Prievozská, z ktorej sa viete bezproblémovo dostať do väčšiny častí Bratislavy behom chvíle. Je tu množstvo škôl a škôlok

a samozrejme možností kultúrneho vyžitia (len nie v tejto dobe. )

Celková cena nehnuteľností vrátane právneho servisu, hypotekárneho poradcu, poplatkov na katastri, vypracovania kúpnej zmluvy je 87 500€.-

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky a prevedieme Vás nehnuteľnosťou  na telefónnom čísle  0951 165 717