Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 094 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Cabaj
jozef.cabaj@butterfly-reality.sk
+421 905 601 833

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ Garsónka, Martinčekova ul.,Bratislava II, Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Martinčekova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
18 m2
Celková plocha
19 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Určený k demolícii
Počet izieb
1
Pridané
07.12.2020
Aktualizované
13.02.2021
Jozef Cabaj Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 905 601 833

Popis nehnutelnosti

Butterfly – reality ponúka na PREDAJ garsónku v pôvodnom stave / nutná rekonštrukcia /, ktorá sa nachádza na 6/6.podlaží zatepleného panelového domu na Martinčekovej ulici v mestskej časti BA II – Ružinov. Pozemok okolia domu ohraničujú Bajkalská ulica a Prievozská ulica.

Plocha garsónky je 15,52 m2 + 2,82 m2 pivnica

Dispozíciu garsónky tvorí malé zádverie, kúpeľka s WC a samostatná izba. K bytu prislúcha latková pivnica.

Okolie domu : v okolí domu sa nachádza základná umelecká škola, Paneurópska zákl. škola,materská škola, TESCO, Letné kúpalisko Delfín, detské ihrisko, banky a široká škála prevádzok občianskej vybavenosti. Prístupové komunikácie majú veľmi dobré napojenie na Bajkalskú a Prievozskú cestu.

Technické vybavenie bytu : v byte je plyn, káblová TV, plastové okno, drevené parkety v izbe, dlažba v kúpeľke a v zádverí, pôvodné dvere so zárubňou.

Predajná cena : 72 100.-€

Kontakt : Jozef Cabaj

0905 601 833

jozef.cabaj@butterfky-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

www.jozefcabaj.sk