Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 595 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Vlček
vlcek@landstar.sk
+421905536664

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ práve skolaudovaný 1 izbový byt s balkónom v novostavbe Ovocné sady, Trnávka

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Trnávka
Ulica
Ivanská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
05.06.2023
Aktualizované
08.06.2023
Juraj Vlček Landstar Services s. r. o.
Kontaktovať makléra +421905536664

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj úplne nový 1 izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Ovocné sady v Bratislave – m. č. Ružinov. Ponúkaný byt je situovaný na 7 (zo 7) poschodí bytového domu s dvomi výťahmi, pričom je orientovaný na juhozápad (s výhľadom do vnútrobloku). Jeho celková úžitková plocha je 33,20 m2, z ktorej plocha 2,80 m2 pripadá na balkón priliehajúci k bytu a plocha 1,90 m2 pripadá na pivnicu patriacu k bytu. K bytu je možné si dokúpiť vnútorné parkovacie státie v podzemnej garáži, ktoré nie je zahrnuté v kúpnej cene.

Cez vchodové dvere bytu sa vstupuje do chodby, z ktorej sa pristupuje do priestrannej kúpeľne s vaňou a toaletou alebo do obývacej izby spojenej s kuchynským kútom. Z obývacej izby sa vystupuje na balkón priliehajúci k bytu.

Byt je vyhotovený v nadštandarde – parkety v chodbe a obývacej miestnosti, obklad, sanita a rebríkový radiátor v kúpeľni, interiérové dvere so zárubňami, predpríprava na klimatizáciu, internet a káblovú TV.

Lokalita, v ktorej sa nachádza ponúkaný byt sa vyznačuje komplexnou občianskou vybavenosťou (detské centrum, obchodné centrá, areál Zlaté piesky) ale aj výbornou dopravnou dostupnosťou (diaľničný obchvat, zastávka MHD, letisko).

Cena: 125 000,- EUR vrátane provízie pre RK.