Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 335 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Zub
info@trhbyvania.sk
0917616582

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 1 IZ. BYT BA ll RUŽINOV 33 m2

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Vrútocká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
31 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
17.02.2021
Aktualizované
20.04.2021
Michal Zub TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj krásny 1 izbový byt situovaný vo výbornej lokalite Bratislava ll.- Ružinov. Byt sa nachádza na ul. Vrútocká na 3 poschodí v novostavbe. Výmera bytu je 31 m2. K bytu prislúcha pivničná kobka o výmere 1,8 m2. Byt sa predáva kompletne zariadený. Kúpeľňa je spojená s toaletou. Byt je svetlý, orientovaný na severozápad.

V lokalite sa nachádzajú obchody, banky, školy, škôlky, reštaurácie, kuchajda, zastávka MHD.
Energetický certifikát nie je k dispozícii.

Cena bytu je 135 000 eur.

Kontak: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0910 320 779