Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
231 978 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Nikola Tóthová
nikola.tothova@realityusmev.sk
0908497425

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova na Narcisovej ulici

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Narcisová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
17.08.2017
Nikola Tóthová Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Kancelária Reality Úsmev ponúka na predaj 1,5-izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova na Narcisovej ulici. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - elektrické a vodné rozvody, murované jadro, nové obklady a dlažba, sprchový kút, plastové okná, plávajúce podlahy, nová linka so spotrebičmi v záruke.

Byt disponuje samostatnou obývačkou vizuálne oddelenou od kuchynského kúta a samostatnou malou detskou izbou / spacím kútom.
Celková plocha bytu je 44 m2 + balkón 4 m2 a nachádza sa na 4/7 poschodí s novým dizajnovým výťahom. Orientácia bytu je do tichého zeleného dvora na východnú stranu.
Bytový dom je zateplený a vchod bol rekonštruovaný. K bytu prislúcha pivnica v suteréne domu, podiel na zastavanom pozemku v osobnom vlastníctve.
Mesačné poplatky správcovi sú vo výške 96,- Eur.

V okolí je plná občianska vybavenosť, obchody, športové ihriská, školy.
Vzhľadom na tichú lokalitu vhodné pre rodiny s deťmi.
Byt je bez ťarchy a kúpou ihneď voľný, možný hypotekárny úver.

V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte.
Pomôžeme pri vybavení hypotekárneho úveru.

Ing.Nikola Tóthová

Reality Úsmev s.r.o.
Suché Mýto 1
Europeum Business Centrum
Bratislava
81103