Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 302 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | útulný 1i byt v zrekonštruovanom dome s parkom v Ružinove

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Miletičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
21 m2
Celková plocha
21 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
06.09.2023
Aktualizované
04.12.2023
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, útulný a svetlý 1i byt s výhľadom do zelene v širšom centre mesta na lukratívnej Miletičovej ulici, Ružinov, BA II. Pohodlný byt po staršej rekonštrukcii v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome má rozlohu 21,22 m2 a je situovaný na príjemnom 3.np/ 7.nad.podlaží s výťahom.

Štýlový byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde, vstupný priestor s veľkým šatníkom a s kuchynskou linkou, kúpeľňa s murovaným sprchovým kútom, toaletou a oknom. Obývacia izba je orientovaná do zeleného vnútrobloku, ponúka pokoj a relax na rušnej tepne pulzujúceho mesta.

Jedinečná bratislavská lokalita spájajúca ruch veľkomesta, život a pokoj prírody vo vnútrobloku domu, ponúka pohodlné bývanie i pre náročnejších klientov.

Príjemné bývanie vo vynikajúcej lokalite Ružinova v tesnej blízkosti ikonického Trhoviska Miletičová ako aj dostupného nákupného centra Centrál. Unikátne bývanie v blízkosti centra mesta, na „skok“ od obchodných a administratívnych centier, v pešej dostupnosti plnej občianskej vybavenosti.

Nespornou výhodou je absolútna poloha nástupíšť MHD, blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty. Parkovanie je možné vo dvore bytového domu. TOPPONUKA