Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | útulný 1i apartmán s možnosťou OBHLIADKY, Magnólia - NUPPU

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Hraničná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
24 m2
Celková plocha
24 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
1
Pridané
30.05.2023
Aktualizované
01.08.2023
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, útulný 1i apartmán v štandarde a s vnútorným vybavením, s výhľadom do stromov, v novostavbe NUPPU – Magnólia 1 (1.Etapa) v obľúbenej časti Ružinova-Nivy, BA II.

Príjemný apartmán má rozlohu cca 25 m2 a je situovaný na 4./ 7.posch. s výťahom a s unikátnym zázemím projektu.

Štýlový a nikdy nepoužívaný apartmán s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v štandarde - kúpeľňa sprchový kút a toaleta. Ale už aj s vnútorným vybavením ako sú kuchynská linka so spotrebičmi či šatníková roll door skriňa. Unikátne zázemie projektu tvoria moderné prvky ako sú elegantná práčovňa, klubovňa – voľno časové aktivity ako aj práca z domu, či skvelá voľba pre susedské stretnutia a v neposlednom rade aj funkčná miestnosť na odkladanie bicyklov. Všetko určené pre Vaše pohodlie..

Apartmán je navyše vďaka svojej dispozícii ako stvorený pre mladých ľudí s túžbou osamostatniť sa. Projekt NUPPU – Magnólia spoločne vytvára harmonickú súhru a zároveň atraktívne a dostupné bývanie. Súčasťou novej štvrte je centrálny park s rôznymi ihriskami aj pre dospelých, komunitné grily pre posedenie s priateľm či bežecká / inline draha, výbeh pre psých miláčikov, príjemne strávený čas v kaviarničke a v neposlednom rade potraviny takmer pod branou.

Projekt je svojou polohou predurčený pre pohodlný a aktívny mestský život v blízkosti centra mesta. Lokalita ponúka výbornú občiansku vybavenosť a dopravnú dostupnosť. Nuppu, to sú kvalitné a praktické byty, funkčná architektúra i verejné priestory s výbornými možnosťami na šport či relax, a to všetko len kúsok od vášho nového domova.

Atraktívna štvrť vytvorí priestor plný energie, nápadov a priateľstiev na celý život. Stane sa novým centrom Ružinova a rozkvitne s ním do krásy. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. Ak túžite po aktívnom živote, NUPPU je ideálnou voľbou.

Parkovanie je voľné, k dispozícii pred apartmánovým domom. Úspešná kolaudácia prebehla a odovzdanie apartmánu bolo realizované v máji 2023.

Vhodné aj pre ľudí s investičným zámerom. Investujte rozumne a bez starostí vďaka modernému a novému, čiastočnému zariadeniu apartmánu.
TOPPONUKA TOPPONUKA