Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Odstúpenie reštaurácie Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Plynárenská
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
364 m2
Celková plocha
364 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.04.2022
Aktualizované
06.05.2022
Cena 0,00 €
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na odstúpenie prevádzku reštaurácie, ktorá sa nachádza v novostavbe obklopenej kancelárskymi budovami na Plynárenskej uliciAtraktívny priestor je rozdelený na viacero častí. Reštauračná časť sa nachádza na dvoch podlažiach a kuchyňa zo zázemím v suternéne.Kapacita na sedenie 140 miest + terasa

Rozloha reštauračnej časti je 255 m2 + 109 m2 na poschodí

Kuchyňa (29 m2) so zázemím pre personal o rozlohe 120 m2 sa nachádza v suteréne.

K dispozícii jedálenský výťahReštaurácia je plne vybavená a zariadená a je v prevádzkeViac info v RKZaujala Vás naša ponuka alebo máte doplňujúce otázky? Neváhajte nás kontaktovať

Mgr. Martin Pevný

0904 482 547

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.