Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Peter Herka maklér
Mgr. Peter Herka
peter.herka@axisreal.sk
0949 531 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Kancelárie v novostavbe, BA II. Ružinov, Trnavská cesta

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Trnavská cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
61 m2
Celková plocha
61 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
03.09.2020
Aktualizované
23.09.2020
Cena 8,90 €/m2/mes.
Mgr. Peter Herka Axis Real
Kontaktovať makléra 0949 531 333

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS PRIESTORU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka v exkluzívnom zastúpení klienta na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej novostavbe na Trnavskej ceste, s výmerou 61,57 m2. Dve miestnosti majú vlastný vchod z chodby, jedna má dvere, druhá je otvorená. Nachádzajú sa na 2. podlaží 8-podlažnej polyfunkčnej budovy s výťahom. Toalety a kuchynka sú zdieľané s niekoľkými ďalšími kanceláriami na poschodí.
Budova je zabezpečená kamerovým systémom a non-stop strážnou službou.

STAV PRIESTORU:
Kancelárie sú od chodby oddelené sklo-hliníkovými priečkami so žalúziami. Vnútorné priečky zo sadrokartónu. Orientácia okien na Trnavskú cestu. V miestnostiach je nastaviteľná vzduchotechnika. Internetová kabeláž Swan – konkrétny výber programu a zazmluvnenie je na nájomcovi.

PLATBY:
Cena prenájmu je 8,9 eur/m2 + DPH alebo 547 eur/mesiac + DPH. Mesačné zálohy za služby a energie sú vo výške 147 eur. Vratná kaucia vo výške jednomesačného nájmu. Provízia realitnej kancelárie vo výške 275 eur.

LOKALITA:
Výhodná lokalita vedľa hlavnej cesty, s výbornou dostupnosťou autom aj s MHD (zastávka pred budovou). Oproti budove cez cestu sa nachádza Kaufland, pár minút do klientského centra a FreshMarketu s najlepšími stravovacími možnosťami v meste.

/ PRENÁJOM / KANCELÁRIA / RUŽINOV / TRNAVSKÁ CESTA / RECEPCIA / KLIMATIZÁCIA / FRESH MARKET /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.