Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Petra Hayek
petrahayek@expisreal.sk
0917 854 239

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2izbový domček DOG FRIENDLY Ružinov Trnávka EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Trnávka
Ulica
Spolocenska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
24.02.2021
Cena 600,00 €/mes.
Bc. Petra Hayek Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 854 239

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom zariadený útulný domček v rezidenčnej časti Trnávky, Ružinov.Úžitková plocha domu je 60m2, k dispozícii 40m2 kombinácia terasa/záhradka okolo domu na posedenie, či relax. Domček bol rekonštruovaný, prenajíma za zariadený.Dispozícia:

Vchod na pozemok, prvá terasa, možnosť posedenia, zadverie,  kuchyňa, veľká kúpeľňa spojená s WC/oddelené múrikom, prechodná väčšia obývačka s výstupom na terasu, samostatná menšia spálňa so skriňou, písacím stolom bez postele. Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka v okolí. Parkovanie verejné na ulici. Cena: 600 €/mesiac vrátane energií (voda, kúrenie, elektrika, smeti) . Internet a ktv zvlášť podľa potrieb nájomníka.Platí sa 1x mesačný nájom, 1x vratný depozit a provízia vo výške 1mesačného nájmu. Vhodné pre pár, resp. rodinku s 1dieťatkom.  Zvieratko po dohode. Voľné ihneď. Obhliadky a info:

0917854239

Petra Hayek, Expisreal