Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 630 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Mikletičová
martina.mikleticova@artegos.eu
0948 211 350

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RUŽINOV- ul. TRNÁVSKA CESTA.2 izb. prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Trnavská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.07.2018
Aktualizované
13.07.2018
Cena 550,00 €/mes.
Martina Mikletičová Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 211 350

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom veľký zariadený 2 izbový byt na Trnavskej ceste. Byt sa nachádza na 5. poschodí s výťahom a má rozlohu 70 m2. Byt je plne zariadený, má vstavané skrine, kompletne vybavenú kuchyňu vrátane pultu na stolovanie. V priestrannej obývačke je veľká sedačka, nábytok a LCD TV. V spálni je manželská posteľ, pracovný kút a vstavané skrine. Spálňa je taktiež vybavená klimatizáciou. V kúpeľni je vaňa, umývadlo a pračka. V byte je dostupné optické internetové pripojenie. Parkovanie pri dome je bezproblémové. 
Bytový dom sa nachádza s širšom centre mesta s vynikajúcim dopravným napojením na MHD aj prímestskú dopravu (križovatka Trnavská - Bajkalská).
V blízkosti je široká občianska vybavenosť a možnosti na aktívne tvárenie voľného času napr. Hunt aréna, Zimný štadión, Národný futbalový štadión, Národné tenisové centrum, kúpalisko Tehelné pole, plaváreň Pasienky, Štrkovecké jazero, jazero Kuchajda, nákupné centrá Central a Polus, obchody Kaufland a Billa.
Byt je voľný od 1.8.2018. 

Cena prenájmu je 550Eur + 100Eur energie

Kontakt: Martina Mikletičová, martina.mikleticova@artegos.eu, tel.: 0948 211 350

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu