Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 236 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – priestranný 2iz byt v príjemnej lokalite – Vlčie hrdlo.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Vlčie hrdlo
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
03.09.2017
Aktualizované
03.09.2017
Cena 500,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Byt sa nachádza v 2 podlažnom tehlovom bytovom dome na prvom poschodí na ul. Vlčie hrdlo BA II Veľmi tichá a príjemná lokalita plná zelene. V tesnej blízkosti je malý Dunaj s cyklistickým chodníkom.
Výmera 66 m2 bez balkóna.Kompl.rekonštrukcia, zariadený nábytkom aj spotrebičmi.Jedna miestnosť nezariadená.Priestranná vstupná predsieň,kuchyňa prepojená s obývačkou, samost.izba,komora, v kúpelni vaňa.
Vzdialenosť do centra mesta 10 minút,blízko je MHD ako aj potraviny i zdravotné stredisko.
Voľný ihneď.
Cena za prenájom bytu: 500,- eur + 90,- eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia pre klienta:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , poradenstvo, vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.