Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 796 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Jégeho ulica, BA II. Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Jégeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Celková plocha
56 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Cena 500,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom pekný, kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe - Jégeho alej, v lokalite Bratislava II. Ružinov, Jégeho ulica. Plocha bytu je 56 m2, byt je s balkónom cca 5 m2. Nachádza sa na 15/20 poschodí bytového domu s výťahmi a súčasťou prenájmu je aj parkovacie státie v suteréne domu + 50 €/mesiac. Byt je volný ihneď.
STAV BYTU:
Byt je v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, kuchynská linka so spotrebičmi, klimatizácia, kúpeľňa je s vaňou, bezpečnostné dvere.
PLATBY:
Depozit - 700,-€, nájom 500 € + 150 € energie, provízia RK - 500,-€
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.