Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom moderný 2 izbový byt, Haburská ulica, Bratislava II Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Haburská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Celková plocha
60 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
2
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 600,00 €
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II Ružinov, Haburská ulica. Nachádza sa na 3/6 poschodí panelového domu s výťahom. Výmera je 60 m2 + lodžia 10 m2. Možnosť garážového miesta.
STAV BYTU:
Ponúkaný byt je v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlahy, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru, moderná kúpeľňa.
Prenajíma sa moderne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, klimatizácia, umývačka riadu.
DISPOZÍCIA BYTU:
Chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, WC s kúpeľňou, lodžia.
Voľný od 1.10., vhodný pre 2 osoby alebo rodinu, bez domácich zvierat. Možnosť prenajať parkovacie miesto priamo v garáži bytového domu za 70,-€/mes
Cena 600,- €+ 100,-€ energie.
PLATBY:
Depozit 700,-€, nájom 700,-€, provízia RK 600,-€
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.