Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
291 269 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM – 2iz byt v EDEN PARKU s výhľadom na jazero.

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Drieňová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
07.04.2018
Aktualizované
07.04.2018
Cena 590,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Priestranný 2iz byt v novostavbe na Drieňovej ul. pri Štrkoveckom jazere.Výmera 72 m2, terasa. V prípade záujmu je k dispozícii aj parkovavcie miesto.4.poschodie s výťahmi.
Zariadený nábytkom aj spotrebičmi,KTV,internet,klimatizácia, vaňa aj sprch.kút, toaleta oddelená s umývadlom.
Výborná a vyhľadávaná lokalita.
Voľný ihneď.
Cena za prenájom bytu: 590,- eur + 110,- eur energie
Kontakt na makléra: 0948 080 115, emmakler@centrum.sk
Informácia o platbách pre záujemcu:Nájomca hradí províziu pre realitnú kanceláriu vo výške 1 mesačného nájomného s energiami (700,-eur) + 1 kaucia vo výške 1 mesačného nájomného + nájomne za 1 mesiac. Realitná kancelária zabezpečuje: Obhliadku bytu, právny a poradenský servis , vypracovanie nájomných zmlúv, zabezpečenie odovzdania bytu (vrátane odovzdávacieho protokolu/.