Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbový priestranný Ružová Dolina Ružinov Parkovacie státie BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Ružová dolina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.07.2020
Aktualizované
14.10.2020
Cena 550,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom príjemný, juhovýchodne orientovaný, 2-izbový byt v novostavbe s balkónom na 13. poschodí bytového domu Universo.
Byt má rozlohu 65 m2, patrí k nemu aj PODZEMNÉ GARÁŽOVE STÁTIE a priestranná pivnica s rozlohou 5 m2.
Byt je plne zariadený, 2 vstavané skrine, kompletne vybavená kuchyňa s riadom a pultom na stolovanie, rozkladacia sedačka, manželská posteľ, smart TV.

Dispozícia bytu: vstupná hala s praktickou komôrkou a samostatným WC, kuchyňa s obývačkou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom.


Bytový dom sa nachádza v širšom centre mesta s vynikajúcim dopravným napojením na MHD aj diaľnicu. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom a je napojený na strážnu službu. Má reprezentatívny vstupný priestor a nachádzajú sa v ňom 3 rýchlovýťahy.

Cena mesačného prenájmu v prípade 2 osôb je 550 eur + 200 eur za energie, optický internet, KTV a parkovacie státie.



Pre viac info volajte na 0951 165 717



We offer for rent, southeast-oriented, 2-room apartment in new building with a balcony on the 13th floor of the apartment building Universo. The apartment has an area of ​​65 m2, it also have a garage slot and a cellar . The apartment is fully furnished, 2 built-in wardrobes, fully equipped kitchen with dishes and dining table, sofa bed, double bed, smart TV.

Disposition of the apartment: entrance hall with a practical chamber and a separate toilet, kitchen with living room, separate bedroom, bathroom with bathtub and shower. The apartment building is located in the wider city center with excellent transport links to public transport and the highway. The building is monitored by a camera system and is connected to the security service. It has a representative entrance area and the place is in a fast turn.



The price of a monthly fee for 2 people is 550 euros + 200 euros for energy, optical internet, KTV and parking slot.



For more info contact me on +421 951 165 717