Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 390 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izbový Budovateľská Ružinov BA EXPISREAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Nivy
Ulica
Budovateľská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
18.10.2020
Aktualizované
18.10.2020
Cena 380,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený, 2 izb. byt na ulici Budovateľská v Ružinove. Byt sa nachádza na 2. poschodí, bol kupovaný nový gauč, nový sporák. Bytový dom má vlastné plynové kúrenie, v cene je káblová televízia a samozrejme možnosť zaviesť internet od UPC. Kuchyňa je kompletne zariadená. Spálňa je zariadená manželskou posteľou, skriňou a stolíkom. Byt má samostatné WC.

Kompletná občianska vybavenosť, dobrá dostupnosť MHD, množstvo obchodov, v blízkosti centra.

Voľný ihneď.

Cena je 380€ + 120€ energie.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717