Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 967 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Juraj Švásta
expisreal@expisreal.sk
0905 795 736

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM 2 izb. byt s terasou, NOVOSTAVBA, Čečinová ul., BA Ružinov EXPIS REAL

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Prievoz
Ulica
Čečinová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.06.2022
Aktualizované
02.06.2022
Cena 580,00 €/mes.
Ing. Juraj Švásta Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 795 736

Popis nehnutelnosti

Mimoriadne priestranný byt: až 75 m2 + terasa až 50 m2, poschodie 1p./4p.

Dispozičné riešenie: samostatná spálňa, obývačka JE PRIECHODNÁ, kuchyňa, špajza, oddelená kúpeľňa a WC, veľká terasa o výmere 50 m2. K bytu prináleží aj murovaná priestranná pivnica.  Byt je čiastočne zariadený. Po dohode možnosť dozariadenia, alebo odzariadenia, podľa požiadaviek nájomníka. Bytový dom má vlastný oplotený trávnatý pozemok, prístupný len pre rezidentov domu.


K dispozícii samostatná uzamykateľná GARÁŽ, v suteréne bytového domu (prepojené výťahom).

Podlaha: parkety. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, práčka. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, zabudovaná chladnička, mraznička (prenajímateľ môže dozariadiť kuchynským riadom). Stav objektu: tehlová novostavba. Kúrenie: každý byt má samostatný plynový kotol s možnosťou regulácie. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, prenajímateľ môže dodať nový televízor s uhlopriečkou 106 cm. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami a oploteným pozemkom okolo celého domu. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, zastávka MHD, veľmi dobré spojenie do centra, tichá lokalita s množstvom zelene.

Cena: 580 €/mesiac + Energie 140 EUR, t.j. spolu 720,- EUR/mes. V cene je zahrnutá aj garáž.

Byt je ihneď voľný. Vhodné pre 1 - 2 osoby (pár), len bez domácich zvierat. 

Info a obhliadky: 0905 795 736