Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS - PRENÁJOM, štýlový 2i byt po rekonštrukcii s balkónom, Ružinov

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Palkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
64 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
18.03.2020
Aktualizované
18.03.2020
Cena 550,00 €/mes.
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na prenájom, štýlový 2i byt s loggiou v unikátnej lokalite na Palkovičovéj ulici, Ružinov, BA II. Pohodlný a priestranný byt s krásnymi výhľadmí, s celkovou rozlohou 64 m2 s loggiou a francúzskym balkónom je situovaný na 7./ 8.posch. s príjemným výhľadom a s novým výťahom. Kompletne zariadený byt v modernom štýle s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej a absolútne tichéj lokalite v širšom centre mesta (TV a internet v cene). Zaujímavé bývanie s orientaciou na dve svetové strany, spájajúce pokojný rodinný život prostredníctvom okolitých jazier Štrkovec a Kuchajda. Štrkovecké jazero je bratislavskou ikonou a ponúka rôzno časove aktivity, relax a šport plnými dúškami. A to všetko v pešej dostupnosti len pre Vás, teda bývania i pre náročnejších klientov. Príjemné bývanie vo vynikajúcej lokalite Ružinova, je situované blízko ku všetkému čo ponúka život v meste. Nákup čerstvých potravín spojený s raňajkami či kávičkou v kaviarni, na skok v OC Central. Obľúbenci zdravia a príslušného životného štýlu sa potešia zo športových centier, či futbalový a hokejový štadión na pešo. Parkovanie je možne na ulici pred domom. A k bytu prislúcha aj pivničná kobka na prízemi domu. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a zástavky MHD. Moderný životný štýl je pretavený v bývaní na Palkovičovéj... TOPPONUKA