Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Adriana Buríková
adriana.burikova@artegos.eu
0950 861 583

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dvojgarsónka vo Vlčom hrdle

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Vlčie hrdlo
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 480,00 €/mes.
Bc. Adriana Buríková Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0950 861 583

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom dvojgarsónku (42m2) s balkónom (4m2) na Ulici Vlčie Hrdlo. Byt bol kompletne zrekonštruovaný a zariadený pred 5 rokmi (číže nábytok, kuchynská linka, posteľ, gauč, spotrebiče = 5 rokov v užívaní). Byt sa nachádza na 3.vyvýšenom poschodí v 8 poschodovej kompletne zateplenej bytovke. Výhľad na hrádzu, zeleň. Bytovka sa nachádza na konci sídliska Vlčie hrdlo, preto v okolí sú len rodinne domy a 5 bytoviek. Bytovka prešla kompletnou rekonštrukciou všetkých spoločných priestorov minulý rok. Nachádza sa 1min od cyklotrasy a 10min od hrádze. Pekná príroda v okolí, 10min veľká MHD zastávka (spoje priamo na železničnú stanicu aj autobusovú stanicu), obchody, pošta, reštaurácie...). Bezproblémové parkovanie. K bytu neprislúcha pivnica. Byt je vhodný pre dve osoby. Podmienka nájmu: len dospelé osoby, nie deti.
Byt je voľný od 1.6.2018 do konca roka 2018. Neskôr sa byt bude predávať (zároveň však i naďalej v prenajme až kým sa byt nepredá), 2 mesačná výpovedná lehota istá aj na strane prenajímateľa.

Cena prenájmu je 480 Eur + 70Eur energie

Kontakt: Bc. Adriana Buriková, adriana.burikova@artegos.eu, tel.: 0950 861 583

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.