Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Dvojgarzónka s povoleným domácim zvieratkom

Petržalka, Šustekova Arrow

Dvojgarzonka za super cenu

Petržalka, Námestie Hraničiarov Arrow

Krasna zrekonštruovaná dvojgarónka

Petržalka, Námestie Hraničiarov Arrow

Útulná dvojgarsónka s loggiou

Petržalka, Jungmannova Arrow

PRENÁJOM - Dvojgarsónka De Luxe, Mánesovo nám., Petržalka - EXPISREAL

Petržalka, Mánesovo námestie Arrow

Zrekonštruovaná dvojgarsónka deluxe s klimatizáciou

Petržalka, Jasovská Arrow