Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pokorský
vladimir.pokorsky@artegos.eu
0903427405

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt v novostavbe s parkovaním

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Mierová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
13.08.2018
Cena 470,00 €/mes.
Vladimír Pokorský Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom  moderný 2-izbový byt v novostavbe Perla Ružinova na Mierovej ulici. 

Dispozícia bytu:

Byt sa nachádza na 10. z 12 poschodí. Bytový dom disponuje dvoma výťahmi. Okolie má výbornú občiansku vybavenosť vrátane dostupnosti MHD.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, obývačka prepojená s kuchyňou, izba, kúpelňa s vaňou a toaletou, balkón so vstupom z obývačky aj izby.

Byt má rozlohu 44m2 + 3m2 balkón. K bytu prislúcha parkovacie státie na -2. poschodí. Byt je kompletne zariadený. Vo vstupnej hale sa nachádzajú vstavané skrine, v obývačke je pohovka s nábytkom a TV, kuchyňa je vybavená chladničkou s mrazničkou, vstavanou rúrou, indukčnou varnou doskou, digestorom, mikrovlnnou rúrou a barovým pultom s 2 barovými stoličkami. V izbe je veľká vstavaná skriňa a posteľ s nočnými stolíkmi. V kúpelni je vaňa, práčka a toaleta.

Cena:

470Eur/mes - nájomné vrátane TV (88 staníc) a Internet (60/6 Mbit) s Wifi

+ 90Eur/mes - preddavok za energie: voda, teplo, elektrina (vyúčtovanie ročne podľa skutočnej spotreby)

+ 30Eur/mes - parkovanie

Byt je voľný ihneď.

 

Cena prenájmu je 470Eur + 90Eur energie

Kontakt: Vladimír Pokorský, vladimir.pokorsky@artegos.eu, tel.: 0903 427 405

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu

Kontakt: Vladimír Pokorský, vladimir.pokorsky@artegos.eu, tel.: 0903 427 405