Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt pri centre BA

Typ
Prenájom
Mesto
Ružinov
Ulica
Košická
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 520,00 €/mes.
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 58 m2. Nachádza sa na ulici Košická v blízkosti trhoviska Miletičova, pri centre mesta. Je to tehlový dom, bez výťahu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Prenajíma sa zariadený. Je možné upraviť zariadenie podľa požiadaviek a dohody.
Pozostáva zo vstupnej chodby, samostatné sú: kúpeľňa s vaňou, toaleta, kuchyňa a 2 x izba. Je možné využívať aj pivnicu. 
K dispozícii je ihneď.

Cena prenájmu je 520Eur + 80Eur energie

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.