Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
329 084 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eva Bálizsová maklér
Eva Bálizsová
balizsova@promreal.sk
0910157254

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ Na predaj veľký 2 izbový byt na Trnavskej ceste

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Trnavská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
11.02.2021
Aktualizované
03.03.2021
Eva Bálizsová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Výborná investičná príležitosť - ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v Ružinove na Trnavskej ulici s nadštandardnou rozlohou 68,92 m2. Výhodou sú dve veľké, nepriechodné izby a samostatná, oddelená kuchyňa, čo Vám v tejto vynikajúcej lokalite umožní aj dobrý prenájom tohto bytu (dokonca aj prenájom samostatných izieb).

Byt sa nachádza na 4. poschodí z 5-ich, v bytovom dome s výťahom.

Pri vstupe do bytu cez vstupné dvere sa dostanete do priestrannej predsiene. Napravo sa otvárajú dvere do kuchyne, ktorá je orientovaná severozápadne. Perličkou kuchyne je samostatná, malá špajza. Do kuchyne je zavedený plyn, čiže je to ideálna kuchyňa, keď uprednostňujete varenie na plyne.

Oproti vchodovým dverám sa nachádza väčšia izba s rozlohou 20,5 m2, ktorá má takisto severozápadnú orientáciu a výhľad máte priamo na Tri Veže resp. na Eurovia Arénu.
Druhá izba s rozlohou 19 m2 má juhovýchodnú orientáciu s balkónom do nádvoria. Orientácia bytu na dve svetové strany umožní dobré prevetranie.

Na ľavej strane máte samostatnú toaletu a kúpeľňu so sprchovým kútom, umývadlom a práčkou.

Okná sú plastové a v každej miestnosti sa myslelo aj na sieťky na oknách.

Vstupné dvere bytového domu fungujú na čip. K bytu patrí aj malý ukladací priestor v suteréne bytového domu.

Či na zápas alebo na koncert, z tohto bytu sa dostanete peši všade a na pár krokov sa nachádza aj zástavka MHD. Od bytového domu máte rýchlu a jednoduchú dostupnosť do centra, bohaté športové vyžitie na Zimnom štadióne či Letnom kúpalisku Tehelné pole.

Parkovanie je možné v nádvorí bytového domu, počet parkovacích miest je ale obmedzený resp. oproti domu sa nachádza zatiaľ bezplatné parkovisko.

Celková cena vrátane realitného a právneho servisu je 199.000,- Eur.
Bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie.