Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ | príjemný 2i byt v modernej novostavbe Ovocné sady

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Mestská časť
Trnávka
Ulica
Ivanská cesta
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Celková plocha
44 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Počet izieb
2
Pridané
24.05.2023
Aktualizované
01.03.2024
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj príjemný 2i byt v novostavbe Ovocné sady v obľúbenej časti Trnávka. Byt sa nachádza v bytovom dome F, ktorý má výbornú polohu v rámci celého projektu.
Celková výmera bytu je 42,1 m2 + balkón 2,8 m2 + pivnica s rozlohou 2 m2. Poschodie 2/6.

POPIS
Dispozícia: vstupná predsieň, vľavo kúpeľňa s vaňou a WC, spálňa, vpravo kuchyňa s obývacou izbou a výstupom na balkón.
Byt sa predáva v štandarde s výborným dispozičným riešením. Možnosť dokončenia podľa vlastných predstáv.

Projekt Ovocné Sady prináša moderné a dostupné bývanie. Obyvatelia majú k dispozícii krásne vybudovaný park s detským ihriskom, komunitným grilom, posedením, a jeho veľkou výhodou je verejná materská škola priamo v objekte. Uzavreté detské ihrisko prináša rodičom i deťom bezpečnosť, ktorú určite oceníte. Vychutnajte si pohodlie v meste v blízkosti prírody. Nová štvrť prináša obyvateľom komfortné bývanie.

LOKALITA
Ovocné sady sú novovzniknutá štvrť s výbornými možnosťami na šport a trávenie voľného času. Veľkou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a nová zástavka MHD. V tesnej blízkosti nájdete Jump arénu, najväčšiu lezeckú stenu K2, Kidshouse, Aircraft s fitness i welness. Na skok máte obľúbené nákupné centrum Avion či IKEA. Leto si môžete vychutnať na Zlatých Pieskoch. Lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou.

PARKOVANIE
Parkovacie miesto priamo pred vchodom do bytového domu.

CENA
Cena bytu je 160.000,-EUR
Parkovacie státie: 8.000,-EUR

TOPPONUKA TOPPONUKA