Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Friebert maklér
Vlastimil Friebert
vlasto@housereality.sk
+421 907 411 333

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pekný 2 izbový byt, Radarova ulica, Bratislava II Ružinov

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Radarova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Celková plocha
43 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
11.09.2023
Aktualizované
18.09.2023
Vlastimil Friebert House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 411 333

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária House reality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 2 izbový byt v lokalite Bratislava II Ružinov, na ulici Radarova. Nachádza sa na 5/6 poschodí panelového domu s výťahom. Výmera je 43 m2, balkón 5 m2, pivnica 1,5 m2
STAV BYTU:
Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2017 - elektro inštalácia, platové okná, bezpečnostné dvere, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC, moderná kuchynská linka na mieru so spotrebičmi - indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Vymenená je taktiež plávajúca podlaha a dlažba.
DISPOZICIA:
Pôvodná dispozícia bytu bola v rámci rekonštrukcie pozmenená. Nachádza sa tu obývacia izba s kuchyňou, spálňa, samostatná kúpeľňa, samostatné WC, predsieň.
POPIS BYTOVÉHO DOMU:
Bytový dom prešiel revitalizáciou: nová strecha, zateplenie stien, spoločné priestory, poštové schránky, vstupné dvere, stúpačky.
LOKALITA:
Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

K CENE JE TREBA PRIPOČÍTAŤ SPROSTREDKOVATEĽSKÝ POPLATOK V SUME 4.000,- EUR.
V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.