Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Holod
holod@expisreal.sk
0951 165 717

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2 izbový Súťažná NIVY, Ružinov, Bratislava EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Súťažná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
21.02.2021
Aktualizované
21.02.2021
Tomáš Holod Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0951 165 717

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám exkluzívne  na predaj priestranný a plne zariadený 2 izbový byt na ulici Súťažná vo vyhľadávanej lokalite NIVY. Byt je na druhom poschodí, je plne zariadený, zrekonštruovaný, bez balkónu. Byt má výmeru 55m2, pozemok pod domom je v spoluvlastníctve vlastníkov bytov.  

Byt je čiastočne zrekonštruovaný, má plastové okná, prerobenú kúpeľňu. V byte sú nízke mesačné náklady, vzhľadom k tomu že má vlastný kotol.

Byt je kúpou voľný. 

Vyhľadávaná lokalita, do centra 5min pešo, neďaleko je trhovisko MILETIČOVA, OC Centrál, v blízkosti park, autobusová stanica NIVY, DOBRÉ PARKOVANIE!!!

Skvelá cena 169500€ , kompletný právny servis, vrátane administratívnych poplatkov u notára a na katastri, hypotekárneho poradcu, vypracovania kúpnej zmluvy a všetkých náležitostí.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717