Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 840 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Holod
holod@expisreal.sk
0951 165 717

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ 2 izbový Slovinská, Ružinov Bratislava EXPISREAL

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Slovinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
14.01.2021
Aktualizované
19.01.2021
Tomáš Holod Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0951 165 717

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na Predaj 2izb. byt na ulici Slovinská, byt sa nachádza na 2pp./5p., má dve krásne loggie s príjemným výhľadom do zelene, prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nachádza sa v tichej lokalite. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, vchodové dvere fungujú na princípe elektronického vrátnika. Byt sám o sebe pozostáva z vstupnej haly z ktorej máte prístup ako do kúpeľne, kuchyne tak aj do obývacej miestnosti. Z nej sa môžete dostať do spálne. Obe miestnosti majú prístup k samostatným loggiam. 

Byt je vhodný na investíciu, tento byt sa bezproblémovo prenajímal okolo 500 € ako aj pre mladých ľudí na rozbeh.

Kompletná občianska vybavenosť, bezproblémové spojenie do centra mesta, množstvo obchodov, škôlok a škôl.

Cena je 123 000€ vrátane právneho servisu, bezplatného hypotekárneho poradcu a všetkých poplatkov na katastri a u notára.

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717