Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
327 975 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Pevný
martin.pevny@butterfly-reality.sk
+421 904 482 547

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J 2-izbový byt na Ružinovskej ulici

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Ružinovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
65 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
02.04.2021
Aktualizované
02.04.2021
Mgr. Martin Pevný Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 904 482 547

Popis nehnutelnosti

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení klienta veľký 2 izbový byt s garážovím státim3D prehliadku bytu si môžete pozrieť tu:

http://bit.ly/Ruzinovska44BYT

Ružinovská 44

65 m2 + 6,5 m2 balkón + pivnica

kompletne zariadený

9. poschodie z 10.

orientácia S – V

klimatizácia

garážové státie

príslušenstvo bytu: predsieň, samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, priestranná obývačka, oddelená kuchyňa, balkón, pivnicaDOM

novostavba

kolaudácia 9/2014

zmiešaná stavba - tehla a železobetón

dva veľkokapacitné rýchlovýťahyByt je exkluzívne zariadený a kompletne vybavený všetkými potrebnými spotrebičmi, medzi ktorými nechýba termostat na regulovanie tepla, drvič kuchynského odpadu, bidetová sprcha a regulovanie osvetlenia pomocou diaľkového ovládača. O dostatok odkladacieho priestoru sa postará na mieru vyrobená kuchynská linka, vstavaná skriňa v predsieni a priestranná skriňa v spálni.Parkovanie je zabezpečené garážovím státim v suteréne v cene 14.000 €CENA: 219.000 € vrátane kompletného realitného a právneho servisuAk Vás naša ponuka zaujala alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte nás kontaktovať.Martin Pevný

0904 48 25 47

martin.pevny@butterfly-reality.sk

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.