Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 405 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marian Gergeľ maklér
Ing. Marian Gergeľ
marian.gergel@lexxus.sk
+421 917 633 001

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, priestranný 2i byt v novej novostavbe v Ružinove, BA II

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Celková plocha
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
2
Pridané
07.10.2019
Aktualizované
08.11.2019
Ing. Marian Gergeľ LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 917 633 001

Popis nehnutelnosti

Na predaj, štýlový 2i byt s loggiou v unikátnej novostavbe na Tomášikovej ulici, Ružinov, BA II. Pohodlný a priestranný byt s celkovou rozlohou 52,61 m2 s loggiou a situovaný na 6./ 6.posch. s príjemným výhľadom a s výťahmi, z toho loggia ma 1,2 m2. Štýlový a nikdy nepoužívaný byt s dostatkom úložného priestoru, v obľúbenej lokalite, sa predáva v kvalitnom štandarde. Jedinečná bratislavská novostavba OMNIA, spájajúca pokojný rodinný život prostredníctvom troch známych vodných plôch Štrkovec, Kuchajda a Rohlík. Štrkovecké jazero ponúka okrem oddychu aj kultúrno-spoločenské eventy a je tiež obľúbenou športovou lokalitou s vybudovanou bežeckou dráhou. V lete sa ponúka ochladenie na Kuchajde s ihriskami pre plážový volejbal, streetball, futbal či stolný tenis. No a s rohlíkom pri Rohlíku je možnosť kŕmiť kačice a labute a len tak relaxovať. To všetko v dostupnosti pár minút od vášho nového bývania, bývania i pre náročnejších klientov. Príjemné bývanie vo vynikajúcej lokalite Ružinova, je situované na skok ku všetkému čo ponúka mestský život. Raňajky vo Fresh markete, kávička v kaviarni, alebo nákupy v blízkych obchodných centrách Centrál a Retro. Vyznávači zdravého životného štýlu ocenia blízkosť multifunkčného športového centra FitCamp ale aj ďalších športových hál v blízkosti. A tí športovci, ktorí preferujú pozorovať iných pri športe, majú na skok futbalový a hokejový štadión bez nutnosti riešiť parkovanie v okolí. Parkovanie je možne v garáží, kde je možné dokúpiť garážové státia v cene 13.000,-€/ks. A k bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 7 m2 v cene 2.500,-€. Nespornou výhodou je blízkosť hlavného cestného ťahu a výborné napojenie na diaľničné obchvaty a zástavky MHD. Predaj je formou postúpenia práv a povinností a plánované ukončenie výstavby je 1Q 2021. Bývanie v OMNIA sa stane Vašim životným štýlom... TOPPONUKA