Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 594 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
TRH Bývania
info@trhbyvania.sk
0950717999

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

CENOVO NAJDOSTUPNEJŠIE LUXUSNÉ BYTY BRATISLAVA RUŽINOV KAŠTIEĽSKA UL. NOVOSTAVBA

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Kaštieľska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
17.05.2023
Aktualizované
02.09.2023
TRH Bývania TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj krásny 2 iz.byt situovaný vo výbornej lokalite Bratislava-Ružinov. Ide o cenovo najdostupnejšie byty v Ružinove. Byt sa nachádza na 4 NP v bytovom dome z roku 2000, ktorý prešiel v roku 2022 kompletnou rekonštrukciou. Ide o vyhľadavánu lokalitu, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, potraviny, školy, škôlky, fitness, nemocnica, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, park, banky a pošta. Výhodou danej lokality je dobrá dostupnosť do centra a na diaľničný obchvat.

Výmera daného bytu je 53 m2 aj s lodžiou. Hneď pri vstupe do bytu sa po pravej strane nachádza priestranná kúpeľňa spojená s WC.
Výška stropov v byte je 2,7 m. Nachádza sa tam predpríprava na klimatizáciu. Parkovanie v okolí alebo možnosť dokúpiť si parkovacie miesto priamo v garáži bytového domu. Orientácia bytu je na SZ a SV. V byte je podlahové vykurovanie.
mail: info@bytykastielska.sk, Tel.: SK: 0950 717 999, ENG: 0949 022 022. Viac info na bytykastielska.sk